Loimaan Konepiste

LOIMAA

Käyntiosoite
Lamminkatu 35, 32200 Loimaa

Avoinna
Ma – pe 9.00 – 17.00
La – su suljettu

myynti@loimaankonepiste.fi
myymälän puh. 050 328 7894

TURKU

Käyntiosoite
Orikedonkatu 34, 20380 Turku

Avoinna
Ma – pe 8.00 – 16.00
La – su suljettu

turku@loimaankonepiste.fi
myymälän puh. 050 514 5636

Maatalouden ja pienkoneiden varaosat (mm. Lantmännen, Multiva, Potila ja Tume):

050 514 5636 tai miika.suomi@loimaankonepiste.fi

Mönkijän ja kuorma-autojen varaosat: 050 328 7894 tai myynti@loimaankonepiste.fi

Loimaa

Myynti, Varaosat ja huolto

myynti@loimaankonepiste.fi

huolto@loimaankonepiste.fi
050 328 7894

Juhani Raikkonen (myynti ja varaosat)
juhani@loimaankonepiste.fi
044 564 1367

Teemu Juurenheimo
teemu@loimaankonepiste.fi
040 066 2085

Tero Honkonen (huolto ja varaosat)
tero@loimaankonepiste.fi
050 347 8270

Turku

Myynti ja varaosat

Miika Suomi
miika.suomi@loimaankonepiste.fi
050 514 5636

Lähetä yhteydenottopyyntö!